Цените важат за период : 02.01 – 21.12.2017 г.

Вид на сместување

1 ноќ.

2 ноќ.

3-4 ноќ.

5-6 ноќ.

7-9 ноќ.

Двокреветна соба(2 в.)

78€

70€

66€

62€

59€

Двокреветна соба мансардна (2 в. + 1 д.)

78€

70€

66€

62€

59€

Студио (2 в.+ 1д.)

92€

83€

78€

74€

69€

Апартман (2 в. + 2 в./д.)

99€

89€

84€

79€

74€

Доплата за трет возрасен во апп.

6 €

6 €

6 €

6 €

6 €

Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г.

3 €

3 €

3 €

3 €

3 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,  користење на внатрешен базен со минерална вода 30-31ОС, надворешен базен со минерална вода 24-26ОС, џакузи со минерална вода 36-38ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, интернет, паркинг.

 

Дополнителни услови:

- Деца до 5.99 години - БЕСПЛАТНО

- Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло - БЕСПЛАТНО

- Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата

- Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата


Доплата

Полупансион

Полн пансион

Возрасен

12 €

21 €

Второ дете од 6-11.99 години

6 €

11 €