Хотел Грами 3*

Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1€ = 62 ден.

 

ЦЕНОВНИК

ЗИМА

2018 / 2019

Двокреветна соба

 

(2+1)

Двокреветна соба

 

(2+1)

Едноспален апартман

 

(2+2)

Едноспален апартман

 

(2+2)

УСЛУГА

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупасион

01.12-28.12

19€

25€

20€

26€

29.12-02.01

36€

41€

38€

43€

03.01-07.01

21€

27€

22€

28€

08.01-31.01

19€

25€

20€

26€

01.02-10.02

21€

27€

22€

28€

11.02-31.03

19€

25€

20€

26€

 

ЗА ХОТЕЛОТ:

Локација : 500м од жичарата, 1000м од центарот на Банско

Хотелот располага со интернет, обезбеден паркинг, сауна, парна бања,инфрацрвена кабина, базен, рент-а-бајк, остава за ски опрема, ресторан, билијард

Опис на собите: кабелска ТВ, телефон, интернет, бања

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, интернет, паркинг.

 

ДОПЛАТИ:

Деца до 6.99 год. – бесплатно

Дете од 7-13.99 год. на дополнително легло – 60% попуст
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : на база НП – возрасен 70€, дете 35€ | на база ПП – возрасен – 60€, дете – 30€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Превоз цена: 30€ - за возрасни / 20€ - за деца од 2 до 10 години (поаѓање секој четврток и недела)

 

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

10% за резервација и уплата до 15.11.2018 (не важи за период на престој 29.12-02.01.2019)

 

БОНУСИ :

7=6 за период на престој 01.12-28.12.2018 | 03.01-31.03.2019 (не се комбинира со попуст за резервација)