Цените се дадени по лице во евра, плаќањето е во денарска противвредност по курс 1€ = 62 ден.

 

ЦЕНОВНИК

ЗИМА

2017 / 2018

Двокреветна студио

 

(2+1)

Едноспален апартман

 

(2+2)

Двоспален апартман

 

(4+2)

УСЛУГА

Ноќевање со Појадок

Ноќевање со Појадок

Ноќевање со Појадок

01.11-21.12

27€

37€

32€

22.12-26.12

39€

55€

45€

27.12-01.01

67€

91€

75€

02.01-06.01

46€

62€

51€

07.01-20.01

37€

49€

42€

21.01-27.01

27€

37€

32€

28.01-10.02

38€

51€

44€

11.02-05.03

37€

49€

42€

06.03-31.03

27€

37€

32€

ДОПЛАТА ЗА ВЕЧЕР 11 ЕВРА ВОЗРАСЕН ЗА ДЕЦА 6-11.99 5 ЕВРА

 

ЗА ХОТЕЛОТ:

Локација: Хотелот се наоѓа на1 километар од почетната станица на Гондола лифтот и на 2 километра од центарот на Банско.

Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, интернет, лоби-бар, бар покрај базенот, сала за доручек, a la carte  ресторан, конференциска сала

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, телефон, мини-бар, интернет, мини кујна, камин, купатило со туш/када, тераса.

Спорт и забава: СПА центар, внатрешен базен, надворешен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, зона џза релаксирање. масажа, ледена соба, детско игралиште, игри .

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

-          полупансион, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг. 

 

ДОПЛАТИ:

-          Деца до 6 години БЕСПЛАТНО

-          Две деца 6-11.99 со еден возрасен во двокреветна – БЕСПЛАТНО

-          Возрасен на дополнително легло -БЕСПЛАТНО

-          Превоз цена: 30€ - за возрасни / 20€ - за деца од 2 до 10 години (поаѓање секој четврток и недела)

  

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

-          15% за резервација и уплата до 31.10.2017

-          10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 6=5, 7=6 за период на престој 01.12-31.03.2018 (не се комбинира со попуст за рана резервација)