Локација: Хотелот се наоѓа на1 километар од почетната станица на Гондола лифтот и на 2 километра од центарот на Банско.
Општи информации: Хотелот поседува рецепција, сеф, интернет, лоби-бар, бар покрај базенот, сала за доручек, a la carte  ресторан, конференциска сала.

Сместување: Собите се опремени со сателитска ТВ, телефон, мини-бар, интернет, мини кујна, камин, купатило со туш/када, тераса.

Услуга: Ноќевање со доручек/Полу пансион.

Спорт и забава: СПА центар, внатрешен базен, надворешен базен, фитнес центар, сауна, парна бања, зона џза релаксирање. масажа, ледена соба, детско игралиште, игри .

***ЗИМА 2017/2018!

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT 4*  BB/HB

двокреветна супериор

соба (2/1+1)

01.11.

21.12.

22.12.

26.12.

27.12.

01.01.

02.01.

06.01.

07.01.

20.01.

21.01.

27.01.

28.01.

10.02.

11.02.

05.03.

06.03.

31.03.

п.п. двокреветна супериор соба  BB 32 44 76 49 40 32 42 40 32
еднокреветна супериор соба 63 89 152 99 81 63 83 81 63
двокреветна супериор соба 63 89 152 99 81 63 83 81 63
1 возрасен + 1 дете (05-11,99) 63 89 152 99 81 63 83 81 63
студио (2/2+1)

01.11

21.12

22.12

26.12

27.12

01.01

02.01

06.01.

07.01

20.01

21.01

27.01

28.01

10.02

11.02

05.03

06.03

31.03

п.п. студио  BB 25 37 66 43 34 25 35 34 25
студио - едно лице користи 51 73 132 86 68 51 71 68 51
студио (2) 51 73 132 86 68 51 71 68 51
1 возрасен + 1 дете (05-11,99) 51 73 132 86 68 51 71 68 51
1 возрасен + 2 деца (05-11,99) 51 73 132 86 68 51 71 68 51
2 возрасни + 1 дете (05-11,99) 51 73 132 86 68 51 71 68 51

апартман 1 спална

(2+2/3+1/3)

01.11

21.12

22.12

26.12

27.12

01.01

02.01

06.01.

07.01

20.01

21.01

27.01

28.01

10.02

11.02

05.03

06.03

31.03

п.п. апартман 1 спална BB 36 51 90 58 46 36 48 46 36
апартман 1 спална - едно лице користи 72 102 181 116 92 72 96 92 72
апартман 1 спална (2) 72 102 181 116 92 72 96 92 72
апартман 1 спална + додатно легло (3) 72 102 181 116 92 72 96 92 72
1 возрасен + 3 деца (05-11,99) 72 102 181 116 92 72 96 92 72
2 возрасни + 1 дете (05-11,99) 72 102 181 116 92 72 96 92 72
2 возрасни + 2 деца (05-11,99) 72 102 181 116 92 72 96 92 72
3 возрасни + 1 дете (05-11,99) 72 102 181 116 92 72 96 92 72

апартман 2 спални

(4/4+2/5)

01.11

21.12

22.12

26.12

27.12

01.01

02.01

06.01.

07.01

20.01

21.01

27.01

28.01

10.02

11.02

05.03

06.03

31.03

п.п. апартман 2 спални  29 40 68 46 37 29 38 37 29
апартман 2 спални (4) BB 116 162 273 182 147 116 152 147 116
апартман 2 спални + додатно легло (5) 116 162 273 182 147 116 152 147 116
2 возрасни + 4 деца (05-11,99) 116 162 273 182 147 116 152 147 116
3 возрасни + 3 деца (05-11,99) 116 162 273 182 147 116 152 147 116
4 возрасни + 2 деца (05-11,99) 116 162 273 182 147 116 152 147 116

 

*ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:

-Доплата за HB за возрасен/дете (05-11.99) - 12 евра/6 евра.

-Новогодишна вечера (задолжително) - 80 евра за возрасен/ 35 евра за дете (5-11,99 г.)

-Божиќна вечера (задолжителнo) - 20 евра за возрасен/ 10 евра за дете (5-11,99 г.)

-20 % попуст за резервации направени до 30.09.2017 и платени 100% до 10.10.2017.

-15 % попуст за резервации направени до 31.10.2017 и платени 100% до 10.11.2017.

-10 % попуст за резервации направени до 30.11.2017 и платени 100% до 10.12.2017.

-1 гратис ноќевање за резервации со престој од 5-13 ноќевања во период 07.01.-31.03.2018.

-2 гратис ноќевања за резервации со престој од 14 и повеќе ноќевања во период 07.01.-31.03.2018.

-Екстра попустот се комбинира со попустот за ран букинг.

-Туристичка такса- за возрасен на ден - 1 еур./ за дете до 11,99 - 0,50 еур.