Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 08.01-07.02.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

22.12-28.12.2017

15.12-21.12.2017

01.04-30.04.2018

05.01-11.01.2018

12.01-08.02.2018

Вид на сместување | Период на престој

09.02-17.02.2018

18.02-31.03.2018

Двокреветна соба

2+1

           47,00 €

          40,00 €

          33,00 €

Студио

2+2

           56,00 €

          46,00 €

          38,00 €

Едноспален апартман

2+2

           62,00 €

          52,00 €

          43,00 €

Двоспален апартман - лукс *цена за 4 лица

4+2

         168,00 €

         146,00 €

         121,00 €

Еднокреветна соба

1

           86,00 €

          62,00 €

          50,00 €

Во цената е вклучено :  појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 3.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло - 40% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден