Вид на сместување

1 НП

Двокреветна соба КЛАСИК (2+1)

56€

Двокреветна соба ДЕЛУКС (2+1)

67€

Апартман (2+2)

84€

Деца од 0-13.99 год. на дополнително легло

Бесплатно

Возрасен на дополнително легло

14€

Доплата за вечера : возрасен – 16€, дете (6-13.99 год.) - 8€ 

Цената е по соба за 1 ноќевање и вклучува:  

- Ноќевање со појадок 

- Користење на внатрешен базен со минерална вода 

- Користење на римска бања, парна бања, финска сауна, инфрацрвена сауна, контрастен базен, релакс зона, фитнес сала 

- Паркинг 

- Интернет