Vila Jagoda-Malina 3*

Вила Јагода - Малина 3*

Локација : 2 км од Боровец 
Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, бесплатен маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец. 

 
Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , спална со 
2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. 10 од вилите имаат сауна 


Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, ареа за седење, плакар, ТВ , 2 кревети 
на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети 
на првиот спрат.

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 15.11.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.12.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 24.01.2018 до крај на сезона (попустите НЕ се комбинираат)

Цените се за наем на вила за 1 ноќевање

01.12-28.12.2017

29.12-02.01.2018

 

03.01-23.01.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

24.01-31.03.2018

ЈАГОДА

4+0

45.00 €

85.00 €

50.00 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

50.00 €

90.00 €

55.00 €

МАЛИНА

4+2

50.00 €

90.00 €

55.00 €

Во цената е вклучено :  ноќевање, паркинг.

Дополнителни услови :

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 60€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден