Цените се валидни за термин : 03.01-23.12

Тип на соба

Двокреветна стандард

Двокреветна

делукс

Двокреветна

Гранд делукс

Јуниор Апартман

Делукс Апартман

VIP

Апартман

цена

92 €

102 €

112 €

140 €

160 €

180 €

Специјални цени валидни за термин : 03.01-30.06

2 или 3 ноќевања

80 €

90 €

100 €

120 €

135 €

155 €

4 или 5 ноќевања

75 €

83 €

90 €

115 €

130 €

145 €

6 или повеќе ноќевања

70 €

77 €

85 €

105 €

120 €

135 €

Дополнителни услови :

- Дете од 0-5.99 год. на доп.легло во соба - БЕСПЛАТНО 

- Дете од 6-11.99 год. на доп. легло во соба - 70% попуст 

- Дете од 0-11.99 год. на доп. легло во апп - БЕСПЛАТНО 

- Возрасен на доп. легло - 20 € на ден


Цените се во евра за ноќевање во соодветниот вид на соба и вклучува :

√ Ноќевања со појадок за 2 лица

√ Користење на СПА Центар : внатрешен базен со минерална вода (29 °С), детски базен, минерално џакузи, финска и био сауна, арома парна бања, вулканска соба (caldarium), ледена соба, топли камени лежалки, зона за релакс, фитнес

√ Паркинг, интернет, сеф

 

Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € по лице на ден

- Патничко осигурување