Цените важат за период : 02.01 – 21.12.2017 год.

Вид на сместување

1 ноќ.

2 ноќ.

3-4 ноќ.

5-6 ноќ.

7-9 ноќ.

Двокреветна соба(2 в.+ 1 д.)

94 €

85 €

80 €

75 €

71 €

Апартман мансарден (2 в.+ 2 в./д.)

110 €

98 €

93 €

88 €

82 €

Апартман (2 в.+ 2 в./д.)

120 €

108 €

102 €

96 €

90 €

Студио ВИП (2 в.+ 2 в./д.)

120 €

108 €

102 €

96 €

90 €

Доплата за трет возрасен во апп.

8 €

8 €

8 €

8 €

8 €

Доплата за второ дете од 6 до 11.99 г.

5 €

5 €

5 €

5 €

5 €

Цената е по соба, студио или апп,  за основните легла, и вклучува: ноќевање со појадок,  користење на базен со минерална вода 30-32ОС, џакузи со минерална вода 36-38ОС, детски базен со минерална вода 36-38ОС, сауна, фитнес, парна бања, релакс зона, детска сала за игри, интернет, паркинг.

 

Дополнителни услови:

- Деца до 5.99 години - БЕСПЛАТНО

- Прво дете 6-11.99 години на дополнително легло - БЕСПЛАТНО

- Второ дете од 6-11.99 години во студио/апартамент доплаќа по табелата

- Возрасен на дополнително легло во студио/апартамент доплаќа по табелата


Доплата

Полупансион

Возрасен

12 €

Второ дете од 6-11.99 години

6 €