Хотел Флора Комплекс 4*

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 15.10.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 01.12-25.12.2017 | 04.01-15.01.2018 | 05.03-11.03.2018 (важи за рез. од 16.10.2017)
Цените се за 2 лица за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

26.12-03.01-2018

16.01-04.03.2018

18.12-25.12.2017

01.12-17.12.2017

Вид на сместување | Период на престој

   

04.01-15.01.2018

12.03-01.04.2018

   

05.03-11.03.2018

 

Еднокреветна соба

1

114.00 €

70.00 €

53.00 €

46.00 €

Двокреветна соба

2+1

116.00 €

89.00 €

65.00 €

56.00 €

Студио

2+1

127.00 €

99.00 €

78.00 €

66.00 €

Едноспален апартман

2+2

149.00 €

115.00 €

93.00 €

79.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 1.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло - 60% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 30% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 65€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден