ОРГАНИЗИРАН ПРЕВОЗ

25€ - ВОЗРАСНИ

15€ - ДЕЦА ДО 10 Години

СЕКОЈ ЧЕТВРТОК И НЕДЕЛА

ДЕКЕМВРИ 2018, ЈАНУАРИ 2019 И ФЕВРУАРИ 2019

 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

Вид на сместување

Недела – Четврток

Петок – Сабота

Стандардна двокреветна соба

55 €

68 €

Стандардна еднокреветна соба

48 €

60 €

Луксузна двокреветна соба

64 €

78 €

Луксузна еднокреветна соба

58 €

71 €

Студио

90 €

110 €

Луксузен апартман (2 спални)

108 €

144 €

Возрасен на дополнително легло – 12 € | Дете од 02-05.99 год – 4 € | Дете до 1.99 год - бесплатно

 

АПАРТ ХОТЕЛ МЕДИТЕ 3*

Вид на сместување

Недела – Четврток

Петок – Сабота

Двокреветна соба

26 €

36 €

Еднокреветна соба

18 €

26 €

Едноспален апартман со кујна

37 €

52 €

Двоспален апартман со кујна

84 €

118 €

Возрасен на дополнително легло – 12 € | Дете од 02-05.99 год – 4 € | Дете до 1.99 год - бесплатно

Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

√ Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок

√ Користење на СПА Центар (внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк)

√ Паркинг


Во цената не е вклучено :

- Туристичка такса 1 € по лице на ден

- Патничко осигурување