Хотел Феста Винтер Палас 4*

Локација : 150 м од ски лифт 
Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали. 
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :

15% за резервација и уплата до 30.09.2017

10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)

Цените се по лице за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-21.12.2017

22.12-28.12.2017

29.12-01.01.2018

02.01-13.01.2018

14.01-25.01.2018

16.02-04.03.2018

05.03-09.04.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

 

(мин.5 ноќ.)

26.01-15.02.2018

 

 

 

Двокреветна соба

2+1

35.00 €

50.00 €

94.00 €

57.00 €

45.00 €

39.00 €

37.00 €

Јуниор сјуит - студио

2+2

42.00 €

59.00 €

111.00 €

66.00 €

53.00 €

45.00 €

43.00 €

Aпартман

2+2

45.00 €

64.00 €

122.00 €

73.00 €

59.00 €

50.00 €

48.00 €

Еднокреветна соба

1+1

53.00 €

79.00 €

188.00 €

101.00 €

72.00 €

58.00 €

54.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 16€, дете - 8€

Дополнителни услови :

▪ Деца до 2.99 год. - бесплатно

▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно

▪ Второ дете и трето дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 70% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 30% попуст

▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 110€, дете - 55€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден