Хотел Феста Чамкорија 4*

Локација : 1200 м од ски лифт 
Се наоѓа во убавината на боровите шуми. Идеален за семеен или романитичен одмор во планината. Располага со основен ресторан, лоби бар, ски гардеробер, паркинг, спа центар. 
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, арома сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, солариум, терапии за лице и тело, масажи.

 

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 30.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2017, 08.01-15.02.2018, 05.03-09.04.2018 (важат за резервации направени од 01.12.2017)

Цените се
по лице
за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-21.12.2017

 

22.12-28.12.2017

 

29.12-01.01.2018

02.01-13.01.2018

14.01-25.01.2018

 

16.02-04.03.2018

 

05.03-09.04.2018

 

Вид на сместување | Период на престој

(мин.5 ноќ.)

26.01-15.02.2018

Двокреветна соба

2+0

25.00 €

38.00 €

66.00 €

40.00 €

34.00 €

32.00 €

29.00 €

Јуниор сјуит - студио

2+2

28.00 €

43.00 €

76.00 €

45.00 €

40.00 €

36.00 €

33.00 €

Aпартман

2+2

32.00 €

50.00 €

87.00 €

53.00 €

45.00 €

42.00 €

37.00 €

Еднокреветна соба

1+1

36.00 €

56.00 €

99.00 €

60.00 €

52.00 €

48.00 €

43.00 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт со ски лифтовите, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет во лоби.

 Дополнителни услови :

▪ Деца до 2.99 год. - бесплатно 
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - бесплатно 
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло - 50% попуст 
▪ Возрасен на дополнително легло во соба - 30% попуст 
▪ Дете до 12.99 год. на редовно легло со 1 возрасен - 50% попуст 
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 55€, дете - 30€ 
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден