Вид на сместување

ПОЛУПАНСИОН

Цените се валидни за период: 02.01-20.12.2017

Работни денови

2 или 3 ноќевања

Викенд

2 ноќевања

3 и повеќе од 3 ноќевања

Работни денови и викенд

Двокреветна

СТАНДАРД соба (2+0)

37 €

40 €

31 €

Двокреветна

ЛУКС соба (2+2)

39 €

42 €

37 €

Двокреветна

ВИП соба (3+1)

40 €

43 €

38 €

Цените се во евра по лице за ноќевање и вклучуваат :

• Појадок и вечера

• Користење на затворен и отворен базен (сезонски) со минерална вода, џакузи, контрастен базен, детски базен, парна бања, турска бања, сауна, шезлонг, фитнес

• Wi-Fi интернет, телевизор и клима во секоја соба

• Детски кат и паркинг

 

Дополнителни услови : 

• Деца од  0-11.99 год. со 2 возрасни бесплатно (максимум 2 деца)

• Eден возрасен и едно дете ( 0-5.99 год.) – 20% попуст од цената за 2 лица

• Возрасен на доп.легло – доплата 26 € за 1 ноќевање

• Трет возрасен на редовно легло – плаќа целосна сума

Во цената не е вклучена туристичка такса 1€ на ден и патничко осигурување.