Хотел Ice Angels 4*

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% за резервација и уплата до 30.09.2017

Попуст за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% за резервација и уплата до 20.11.2017

БОНУСИ : 7=6 за период на престој од 04.01-09.02.2018 | 17.02-31.03.2018 (попустите се комбинираат)

Цените се за 2/4 лица на база ПОЛУПАНСИОН​

30.12-05.01.2018

23.12-29.12.2017

06.01-09.02.2018

Вид на сместување | Период на престој

 

10.02-16.02.2018

17.02-31.03.2018

Еднокреветна соба

1

110.00 €

99.00 €

69.00 €

Двокреветна соба

2+1

157.00 €

139.00 €

99.00 €

Јуниор сјуит

2+1

183.00 €

163.00 €

130.00 €

Јуниор сјуит - лукс

2+1

196.00 €

175.00 €

142.00 €

Двоспален апартман

4+2

242.00 €

220.00 €

195.00 €

Двоспален апартман - лукс

4+2

253.00 €

231.00 €

206.00 €

Минимален престој - 5 ноќевања.

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. - бесплатно

▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло - 50% попуст од цената за лице

▪ Возрасен на дополнително легло - 20% попуст од цената за лице

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни - 70€, дете од 2-11.99 год. - 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден